+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Обладнання для холодного кування

Виробництво високоякісного обладнання для компаній,
що займаються ковальським ремеслом.

Устаткування для холодної ковки

Холодна ковка – молодий, але процвітаючий вид бізнесу. Останнім часом цей напрям став дуже популярним. Це обумовлено легкістю виробництва в порівнянні з більш енерговитратною гарячою ковкою. Холодна ковка, верстат для якої є високотехнологічним і простим в експлуатації, – прекрасний варіант для міні-бізнесу для новачка в ковальській справі.

Провідний виробник

Компанія «Нова Кузня» існує на українському ринку вже більше 10 років. Наша головна перевага в тому, що ми не імпортуємо, а самі виготовляємо верстати для холодного кування металу, ціна яких значно нижче ринкової. За невеликий проміжок часу ми зробили значний крок вперед, налагодивши виробництво агрегатів не тільки для великих підприємств, але й для малих цехів, що дало змогу розширити нашу цільову аудиторію та ваші виробничі можливості. Попит на ковані вироби зростає, і, щоб зайняти гідну нішу на ринку ковальства, необхідно якісне обладнання для холодного кування, купити яке можна, безпосередньо звернувшись до наших консультантів.

Якість та надійність

Компанії «Нова Кузня» випускає надійну і багатофункціональну техніку. Для того, щоб успішно конкурувати на ринку, необхідно придбати устаткування для холодного кування металу та оптимізувати робочий процес. На допомогу прийдуть наші фахівці, які швидко і в стислі терміни виконають замовлення, а також проведуть необхідні роботи з налагодження і запуску машин безпосередньо на місці.

Продумана технологія та доступно викладена інструкція допомагають освоїти верстат для холодного кування навіть людині без особливого профільної освіти. Широкий асортимент товарів дозволить придбати необхідний станок для ковки, ціна якого буде оптимальною для вашого підприємства. Ми пропонуємо різний функціонал і конфігурації обладнання, практично кожна модель може бути доповнена за вашими побажаннями необхідними функціями.

Переваги New Equipment

  • Гнучка цінова політика;
  • Солідний вибір моделей;
  • Просте в експлуатації обладнання;
  • Компактність габаритів вироблених верстатів;
  • Гарантія якості;
  • Індивідуальний підхід.

Ми випускаємо якісне обладнання, яке допоможе вам освоїти таке складне ремесло, як художнє кування. Верстати різної конфігурації та призначення представлені в нашому каталозі.

Компанія «Нова Кузня» прислухається до кожного клієнта та враховує всі можливі технічні вимоги. Ми налаштовані на тривалу співпрацю, тому звикли працювати на результат.