+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Універсальний ковальський вертикальний гідравлічний прес НК-7 100тн

Універсальний ковальський вертикальний гідравлічний прес НК-7 100тн

Ціна: від 160 000 грн.

Універсальний ковальський вертикальний гідравлічний прес НК-7 призначений для формування малюнків на розпеченому металі, а так само вирубки художніх заготовок.

Даний прес є сучасним аналогом ковальського молота, маючи більш кращими характеристиками такими як безшумність роботи, економічність (всього 5 кВт), висока продуктивність і відсутність фундаменту він здатний повністю витіснити застарілі молоти і зайняти своє місце в кожній ковальської майстерні.

Основні вузли та агрегати:

  • двигун 5 кВт;
  • робочий стіл з трьома режимами роботи і кнопкою аварійного стопа;
  • максимальні розміри перерізу заготовки 30мм.

Виготовлення листя на гідравлічному пресі 100 тонн

Штампи для формування малюнка (до 10 см2)

Штампы для формирования рисунка (до 10 см2)

Штампи для формування малюнка (до 20 см2)

Комплект вырубного и формовочного штампа (для метала толщиной до 2-х мм)

Трохи історії

Обробка металу методом кування використовується вже багато років. Ковальська справа швидко розвивалася, щоб спростити виробничий процес, стали впроваджувати спеціальне обладнання. Ковальський молот був важливим елементом в кузні, але експлуатація його була зовсім непростою та шумною. Тому, коли з’явилися перші гідравлічні преси, постало питання, як же їх можна застосовувати в куванні.
Необхідність в ковальських пресах на гідравлічній основі виникла в другій половині 19 ст. Саме в той час розміри та кількість металевих виробів, які готувалися до випуску, значно збільшилися. Обробка їх вимагала використання спеціальної техніки з максимальною потужністю.
Перший прес для кування був придуманий і втілений в життя Дж. Газвеллом в Австрії в 60-х роках 19 століття. Вчений з Англії Витворт незабаром розробив свій кувальний прес, завдяки якому можна було виготовляти елементи зі сталі та заліза. Вперше обладнання Витворта було використано в процесі кування в 1884 році. Дана модель дуже швидко стала популярною, що призвело до великих технічних змін на багатьох металообробних підприємствах.
До кінця 19 століття гідравлічні агрегати практично у всіх ковальських цехах зайняли місце звичних на той час молотів. У 1893 році на Віфлеємському заводі в США був знятий з роботи молот 125 т, а в Ессені на заводі Круппа 75-тонна парова конструкція поступилася місцем пресовому пристрою 2000 т. У той же час на одному італійському заводі замість парового молота встановили 4500-тонний гідравлічний прес.