+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Горизонтальний гідравлічний прес НК-6 60тн

Горизонтальний гідравлічний прес НК-6 60тн

Ціна: от 160 000 грн.

Горизонтальний гідравлічний прес НК-6 60тн є сучасним аналогом ковальського молота, розвиваючи зусилля до 60тн, він здатний не тільки згинати металеві заготовки за допомогою спеціальних штампів, а й наносити малюнки на розігрітий метал до 10см2.

Основні вузли та агрегати:

  • український гідророзподільник і двигун 4,4 кВт;
  • італійський насос;
  • зусилля гідроциліндра до 60тн;
  • робочий стіл з трьома режимами роботи і кнопкою аварійного стопа;
  • максимальні розміри перерізу заготовки 30мм.

Трохи історії

Використання парових молотів мало безліч недоліків, експлуатувати їх було зовсім непросто. Головним мінусом такого обладнання були сильні удари, в результаті яких трясло не лише ґрунт, але й сам ковальський цех. Це було не тільки незручно, але й небезпечно.
Поява гідравлічних пресів внесла багато змін у різні виробничі галузі, в тому числі і в ковальській справі. Саме таке обладнання замінило через декілька років громіздкі та незручні парові молоти.
У 1795 році власник машинобудівної компанії Джозеф Брама запатентував гідравлічний прес, робота якого базувалась на законі Паскаля. Перший пристрій гідравлічного типу був укомплектований величезним циліндром з поршнем всередині. Через 2 роки Брама запропонував створити прес для виробництва свинцевих труб. У новому пристрої планувалося через кільцевидний отвір матриці продавлювати металеву заготовку. Але в реальне життя втілити цей проект вдалося лише в 20-х роках 19 ст. інженером Т. Бурром.
Інженери-металурги зрозуміли, що за допомогою пресування можна обробляти матеріали, які важко деформуються. Особливо це стосувалося труб з міді та її сплавів. В середині 19 ст. гідравлічний прес використовувався в процесі кувально-штампувальних робіт.
У 30-х роках минулого століття було створено найбільше на той час пресове обладнання з максимальною потужністю (6300 тонн). З кожним роком машини вдосконалилися і укомплектовувалися новими механізмами. Таке покращення техніки значно підвищило ефективність її експлуатації.