+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Горизонтальний гідравлічний прес НК-5 30тн

Горизонтальний гідравлічний прес НК-5 30тн

Ціна: від 160 000 грн.

Гідравлічний прес НК-5 призначений для гнуття заготовок з використанням змінних штампів, а також рихтування та виготовленні кілець.

Основні вузли та агрегати:

  • двигун 3кВт;
  • зусилля гідроциліндра до 30тн;
  • робочий стіл з трьома режимами роботи і кнопкою аварійного стопа;
  • максимальні розміри перерізу заготовки 16мм.

Трохи історії

Гідравлічний прес використовується для створення великих стискаючих зусиль в різних виробничих галузях. Особливою популярністю користуються пресові пристрої з горизонтальною конструкцією.
Раніше гідравлічний прес називали «пресом Брама», оскільки в кінці 18 ст. його придумав і запатентував англійський учений Джозеф Брама. На початку 19 ст. з’явилися гідравлічні преси для штампування елементів з м’якого металу. Пристрій, який розробив відомий англійський винахідник, став зразком для багатьох гідравлічних агрегатів в майбутньому. Через деякий час за принципом першого гідравлічного пристосування був створений домкрат, яким всі користуються й досі, коли потрібно підняти різні тяжкості.
Через кілька десятиліть після створення такий винахід знайшов своє застосування в ковальській справі. Кувальні преси для штампування деталей з заліза і сталі були в той час просто проривом, і кожен майстер-коваль мріяв придбати таке специфічне обладнання. В кінці 19 століття в Англії був запатентований кувальний прес, це зробив вчений Витворт. Таке гидроустаткування почали використовувати для кування виливків. Дуже скоро фахівці зрозуміли, що гідравлічний прес набагато зручніший і вигідніший парового молота. Тому з часом саме преси зайняли в кузнях місце парових молотів.