+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Прокатно-формувальний верстат для круглої труби НК-4

Прокатно-формувальний верстат для круглої труби НК-4

Ціна: від 130 000 грн.

Верстат по холодній куванні НК- 5 призначений для виготовлення малюнка » косичка » , » пальма » і » ромашка» на металевих заготовках різних діаметрів.

Нанесення малюнка на електрозварні або безшовну трубу проводиться способом холодного вдавлення з трьох сторін. На верстаті можливе використання нержавіючого металопрокату.

Верстат для декоративної кованої труби здатний обробляти заготовки будь-якої довжини і діаметром від 15 мм до 159 мм. Нанесення малюнка холодним вдавливанием здійснюється під кутом 15 ° , 30 ° , 45 ° , 60 ° , 75 ° , 90 °.

Продуктивність верстата з виготовлення кручений труби становить до 10 метрів на хвилину. Цельна фрезована рама забезпечує високу міцність і надійність верстата.

Виготовлення витої труби

Виготовлення витої труби
Виготовлення витої труби

Трохи історії

Для однієї лінії виробництва в ковальській галузі знадобиться величезний комплект спеціальної техніки. За допомогою верстатів майстри можуть гнути, перекручувати, різати та обробляти іншими способами метал.
Складно уявити собі, що наші предки багато робіт виконували вручну. Але технологічний прогрес сприяв тому, що фахівці стали впроваджувати у виробничий процес різноманітні металообробні агрегати. Багато хто стверджує, що історія металообробних пристроїв почалася зі створення супорта токарного верстата. В середині 18 ст. у Франції учений Жак де Вокансон винайшов обладнання, оснащене незвичайним механізмом для фіксації різця. Це був перший верстат, в якому людська рука не впливала на створення форм поверхні під час обробки.
Якщо вірити іншим джерелам, перше в світі обладнання для обробки металу було створено російським винахідником А. К. Нартовим все в тому ж 18 столітті. Перші пристрої для роботи з металом, які почали використовувати в 19 столітті, мали досить примітивну конструкцію. А ось їх великі габарити і дорога вартість робили верстати тим товаром, який був доступний далеко не всім.
У 19-20 століттях виробництво металорізальних верстатів розвивалося досить стрімко. Були розроблені і втілені в реальність моделі для різних галузей промисловості, з кожним новим випуском вони вдосконалювалися і доукомплектовувалися новими системами і механізмами.