+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Верстат для гнуття завитків НК-3

Верстат для гнуття завитків НК-3

Ціна: від 45 000 грн.

Ціна з ЧПУ: від 60 000 грн.

Верстат НК-4 призначений для гнуття завитків (волют) з використанням спеціальних форм

Основні вузли та агрегати:

  • український двигун і редуктор 1,1 кВт;
  • робочий стіл;
  • регульована напрямна;
  • універсальна форма «трансформер»;
  • мала, середня і велика форма «с» волюти.

При використанні ЧПУ забезпечується 100% повторюваність кожного виробу. Можливе виготовлення форм за зразком замовника. Розміри перетину круглої або квадратної заготовки до 14 мм.

Виготовлення за допомогою штампів завитків «С»,
«равлик», «волюта»

Верстат для гнуття завитків НК-3

Трохи історії

Задовго до того, як з’явилися перші металообробні верстати, людство накопичило певний технічний та виробничий досвід. Трубогиби для металевих деталей з’явилися дуже давно. Ще в давні часи майстри використовували примітивні засоби для обробки металу.
Лише згодом конструкція трубогибів покращилась настільки, що ці пристрої могли максимально спростити виробництво металоконструкцій.
Агрегати для гнуття з’явилися ще в далекому ХIХ ст. в США. Саме тоді на підприємствах виникла необхідність в широкому випуску металевих деталей. Адже без спеціальної техніки виробничий процес був не лише дороговартісним, але й довготривалим. Вручну згинати металеві заготовки було дуже складно. Алей перші агрегати були незручними в використанні та дуже травмонебезпечними.
Раніше трубогиби могли собі дозволити крупні підприємства, які використовували метод кування в своїй роботі. До першої половини ХХ ст. у використанні були тільки механічні, ручні та пневматичні трубогиби. Але з розвитком інноваційних технологій налагодився випуск верстатів, оснащених спеціальними датчиками та системами управління.