+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Трьохвалковий трубогиб НК-2

Трьохвалковий трубогиб НК-2

Ціна: від 40 000 грн.

Трьохвалковий трубогиб для профільної труби НК-2 — універсальне обладнання для металообробки, яке може бути встановлено в майстернях і цехах холодної ковки для виготовлення заготовок. Ключова особливість, якою володіє верстат — компактні розміри та зручна для роботи конструкція. З його допомогою можна обробляти квадрат, круглу та профільну трубу з перетином 50*50*3 мм при мінімальному радіусі до 15 см.

Трубогиб як базове устаткування для майстерень

Основні процеси кування припускають виготовлення різних декоративних конструкцій шляхом гнуття металозаготовки. Вирішивши купити трьохвалковий трубогиб НК-2, ви зможете виконувати основне коло операцій, які необхідні для випуску кованих виробів. Трубогиб електричний НК-2 дозволяє виконувати широкий набір операцій з гнуття профільної і круглої труби, смугу товщиною до 5 мм. Це надійний та якісний електромеханічний пристрій, який дозволить налагодити швидку роботу майстерні та зробити її більш технологічною.

При відкритті власного виробництва з випуску кованих виробів обов’язково потрібно правильно підібрати трубогиб для профільної труби, ціна якого окупиться досить швидко. Такий верстат дозволить виконувати основні операції з належним рівнем продуктивності та за низьких трудових затрат. Вирішивши купити трубогиб НК-2 і виготовляючи типові декоративні елементи промисловим методом, можна значно скоротити час випуску виробів і налагодити швидке обслуговування оптових і роздрібних клієнтів.

Технічні характеристики трьохвалкового трубогиба НК-2

  • Зручна для установки компактна конструкція, яка дозволяє використовувати верстат для гнуття профільної труби навіть в невеликих за площею майстернях;
  • Якісний український двигун з надійними комплектуючими з редуктором та потужністю 1 кВт;
  • Основна конструкція являє собою трьохвалковий трубогиб з 2 провідними валами;
  • У комплект поставки входить 3 валки та ролики на 16, 20, 30, 40, 50 мм;
  • За бажанням клієнта: пристосування для профільної труби до 100 мм, валки для листового металу з товщиною до 5 мм, валки для круглої труби з діаметром 20-60 мм.

Компанія New Equipment пропонує купити трубогиб для профільної труби НК-2, а також ознайомитися з широким асортиментом іншого професійного обладнання, яке допоможе організувати вигідний технологічний процес в будь-якому цеху або майстерні. Все обладнання реалізується з гарантією, надаються послуги сервісного обслуговування та можливість придбати додаткові пристосування і запасні частини.

Трубогиб трьохвалковий для профільної труби НК-2.2
У комплект входять ролики 16, 20, 30, 40, 50 мм.

Трохи історії

Верстат для гнуття допоможе майстру створити гнуті деталі необхідної форми на фінішному етапі виробництва металоконструкції. Практично до середини ХХ століття згинальні преси були в основному механічними, вони відрізнялися низькою вартістю, надійністю використання і простотою конструкції.
Але механічні верстати мали і безліч недоліків, до яких належали: незручність переналаштування, велика маса, наявність шуму під час експлуатації, ризик отримання травми та ін. Пневматичне згинальне обладнання використовувалося зовсім недовго, адже експлуатація його була досить складною і вимагала підведення до магістралі стиснутого повітря.
У другій половині ХХ ст. все більше підприємств почали використовувати гідравлічні верстати для згинання металу. На це вплинув стрімкий розвиток технологій, в результаті чого і виробництва стали висувати до техніки підвищені вимоги. Гідравлічні агрегати були набагато зручнішими і механічних, і пневматичних моделей.
Згодом пристрої почали оснащувати новими системами управління, що дозволяло автоматично розраховувати послідовність операцій гнуття, контролювати лінію згину, використовувати додаткове обладнання і т. д. Модернізація згинальних верстатів дуже скоро зробила їх універсальними машинами, за допомогою яких можна виготовити міцні та практичні деталі.