+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Промисловий вальцювальний верстат НК-1П

Промышленный вальцовочный станок НК-1П

Ціна: від 130 000 грн.

Вальцювальні станки призначені для холодної обробки металу шляхом застосування механічної дії механізованим способом. У класичній металообробці їх використовують для гнуття листового металу у виробництві деталей конічної, циліндричної і овальної форми. Розрізняють механічні та електромеханічні верстати, які додатково можуть бути автоматизовані або оснащені ЧПУ.

Вальцювання металу в промислової куванні виробів

Металообробка багато в чому залежить від особливостей промислової діяльності, відповідно, при оснащенні цехів є сенс придбати спеціалізоване обладнання. Це особливо актуально при виборі та купівлі цехового обладнання для холодного кування. Саме для цього процесу був спеціально розроблений промисловий вальцювальний станок НК-1П. Його відмінність не тільки в адаптованій під обробку металозаготовок конструкції, але й у високій надійності, продуктивності, компактних розмірах і зручність експлуатації.

НК-1П успішно використовують підприємства, які поставили на потік виконання кованих деталей. За допомогою цього обладнання забезпечується швидка прокатка листового металу та нанесення різних видів малюнків методом рельєфного тиснення з високою якістю продавлювання заготовки. Готові вироби застосовуються для виготовлення огорож, воріт, хвірток і елементів кованого декору. За допомогою НК-1П можна не тільки виконувати тиснення металу стандартними малюнками, а й унікалізувати металовироби за допомогою індивідуальних штампів.

Така послуга обробки кованих виробів прекрасно підійде для будівельних організацій, які замовляють огорожу великих територій житлових комплексів і котеджних селищ. Простота використання і висока якість виконання дозволять застосовувати ковані декоративні вироби з рельєфним орнаментом при виготовленні масової продукції на продаж.

Технічні характеристики вальцювального верстата НК-1П

  • Великий діаметр прокатних роликів — 150 мм;
  • Габаритні розміри 1,6 * 1,8 м, маса — 1360 кг;
  • Працює з листовим металом і металевою трубою з перетином 100 * 100 мм;
  • Двигун на 4,4 кВт (380 В);
  • Регульована направляюча;
  • Автоматичне та ручне управління, наявність кнопки аварійної зупинки устаткування на робочому столі;
  • Модуль, який ефективно розподіляє механічну дію по прокатним валикам;
  • Монтажний модуль для декоративних роликів;
  • Комплект поставки включає два блоки: горизонтально- і вертикально-рихтувальний, по 4 вали на кожен окремо.

Компанія New Equipment може запропонувати широкий спектр спеціалізованого обладнання для виконання виробів методом холодного кування в промислових масштабах. Даний вальцювальний верстат може застосовуватися в машинобудуванні для нанесення фірмової символіки методом вальцювання на металеві заготовки.

Промисловий вальцювальний верстат НК-1П
Промисловий вальцювальний верстат НК-1П

Холодне вдавлювання малютку на полосу

Холодне вдавлювання ребра профільної труби

Холодне вдавлювання малюнку
лоза

Верстат може комплектуватися наступними прокаточний роликами

холодна ковка на смузі 60 мм
малюнок «КАМІНЬ» № 1.1

холодна ковка на смузі 60 мм малюнок «КАМІНЬ» № 1.1

Трохи історії

Досвідчені майстри іноді ще називають вальцювальний верстат вальцями або валковою машиною. За допомогою такого пристрою можна виконувати згинання заготовок, створених з листового металу.
Перші вальцювальні моделі з’явилися в результаті модернізації листопрокатних верстатів. На початку ХХ століття валковий пристрій часто використовувався при знятті відбитків з гравюр. Раніше без такого верстата не обходилися при прокатці м’яких листових матеріалів. В ювелірній галузі вальцювальний верстат застосовувався для зменшення товщини заготовки. При виробництві монет для створення металевих прокатів використовувалися спеціальні прокатні вальці.
Згодом обладнання вдосконалювалося, а ширина вальців ставала більшою. Верстат оснастили шестерним редуктором, а використання вбудованого електроприводу спростило розстановку пристрою.
Суднобудівна та військова галузі промисловості почали стрімко розвиватися, в результаті цього змінювалася й конструкція валкової машини. Форма верхніх траверсів та вальців дозволяла обробляти матеріали великої товщини.
Були придумані моделі, за допомогою яких створювали не тільки плоскі деталі, але і рифлені. Одними з найперших і найпримітивніших фасонних вальцювальних агрегатів були металообробні пристрої з майстерні К. Е. Ціолковського.