+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Універсальний верстат по тисненню круглої труби НК-10

Універсальний верстат по тисненню круглої труби НК-10

Ціна: від 170 000 грн.

Універсальний верстат НК-10 призначений для тиснення круглої труби з максимальним діаметром 52 мм.

Верстат комплектується Українським двигуном 3кВт.  Максимальна ширина вдавлення 5-ти форм становить 300 мм. У комплект поставки входять 5 пар притискних форм на вибір для одного розміру труби.

Труба тиснения

Трохи історії

Металообробні верстати за своєю конструкцією та принципом роботи дуже схожі до виробів, за допомогою яких в давнину обробляли камінь, деревину та кістки. Агрегати для тиснення або різання металу мають довгу історію, яка почалася ще в 18 столітті. Саме в той час був винайдений перший токарний верстат, який вважається першопроходьцем в сфері обробки металу.
Широкого поширення токарне устаткування відразу не набуло, але збільшення замовлень на металеві заготовки сприяло масовому розвитку верстатобудування в світі. Машинне виготовлення деталей з металу стало просто необхідним, тому металообробне обладнання ставало все більш затребуваним з кожним роком.
В середині 20 століття почали з’являтися моделі, що поєднували в собі електронні, механічні та електричні вузли. А це дозволило максимально спростити роботу на різних підприємствах. Якщо на заводі використовувався повністю автоматичний верстат, то це дозволяло знизити участь людини у виробничому процесі.
Технологія тиснення вважається досить давньою, використовували її для різних матеріалів, в тому числі й для металу. Без спеціального пристрою обійтися було важко, тому і були придумані верстати для тиснення металевих заготовок. Сучасні виробники продовжують удосконалити металообробні пристрої, впроваджуючи інноваційні технології та системи.