+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Горн газовий

Ціна: від 4 500 грн.

Якщо ви працюєте з металом, то вам необхідно придбати горн газовий. Такий специфічний пристрій допомагає розігріти металеву заготовку до 1000ºС, після чого її можна використовувати для подальшої обробки. Сучасні фахівці все частіше горн газовий використовують в альтернативу вугільному.

За допомогою даного агрегату можна виготовити вироби різного призначення: елементи для машини, предмети домашнього вжитку, ажурні решітки і т. д. Придбати ковальський горн, який працює на пропані, можна в компанії «NK Equipment». Використовуючи пристрій, придбаний у нас, ви можете не турбуватися про виникнення кіптяви і гару.

Особливості конструкції

Горн газовий встановлюється без додаткової витяжної вентиляції. Камера нагріву має певні розміри: 250х125х250мм. У кузні агрегат використовують для наступних процедур:

  • Термообробка;
  • Розігрів заготовок, які в подальшому використовуються для кування або іншої обробки та ін.

Робота звичайного газового горна практично нічим не відрізняється від тієї моделі, яка використовує під час своєї експлуатації кам’яне або деревне вугілля. Паливо подається в газовий пальник по спеціальних трубах через вентиль. Обов’язково туди подається і повітря, де воно змішується з паливом.

Отриману суміш підпалюють, після чого можна легко нагріти металеві заготовки до певної температури. Якщо необхідно, можна змінити температурний режим в грубці за допомогою регулювання кількості повітря і газу в пальнику.

Горн газовий

Трохи історії

Кування – суто чоловіче ремесло, відоме вже багато років. Ще в давні часи ковалі створювали унікальні ковані вироби, які відрізнялися міцністю і надійністю. Це були і елементи декору, і зброя, і предмети побуту, і знаряддя праці.
За часів Київської Русі ковалям приписували навіть надприродні здібності, адже вважали, що ці майстри могли не лише викувати з непоступливого металу меч або плуг, а й відігнати від дому нечисту силу. З роками популярність художнього кування росла, але й сам процес обробки матеріалу змінювався. Професіонали почали використовувати спеціальні верстати, за допомогою яких ковальська справа трохи спростилася.

Горн – важлива складова кожної кузні

Ще в 19 ст. ковалі використовували горни на деревному вугіллі. Це були своєрідні жаровні особливої конструкції, з їх допомогою майстри нагрівали залізо і сталь під час термічної обробки.
Сучасні ковалі-художники віддають перевагу газовим горнам, які значно практичніше вугільних. Підготовка робочої зони в газовому пристрої полягає лише в підпалі газу в пальнику. Після цього необхідно в полум’я покласти поковки і можна починати роботу.
Порівняно з твердопаливними горнами, газові мають більш просту конструкцію. Їх можна встановлювати як у цеху, так і на вулиці. Регулювати температуру всередині ковальського обладнання можна за допомогою зміни обсягу повітря і газу, які подаються для його експлуатації.