+38 (063) 653-64-92 barsukov.vitaliy@gmail.com

Автоматична миюча машина NK-CL-1200-450

Ціна: від 75 000 грн.

Автоматична миюча машина NK-CL-1200-450

Агрегат використовується для мийки вузлів, комплектуючих, механізмів і деталей з вагою до 700кг. Особлива технологія дозволяє використовувати замкнутий цикл миття.

Характеристики машини

Матеріал накопичувального бака та мийної камери – нержавіюча сталь (товщина AISI304 1,2 мм).

Корпус під порошковим антикорозійним покриттям.

Відмінна звуко- та теплоізоляція бака та камери.

Принцип роботи

  1. Деталі, розташовані на робочій платформі, обробляються спеціальним миючим розчином, який подається на платформу під високим тиском.
  2. Потрапляючи в накопичувальний бак, миючий засіб проходить очистку і, готовий до нового хімічного і механічного впливу на поверхню, знову надходить в сопла. Таким чином, забезпечується безперервність миючого циклу.
  3. Інтенсивності процесу мийки сприяє висока температура миючого розчину.

Гарантія на миючу машину – 1 рік.

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Країна виробник Україна
Діаметр робочої платформи 1200 мм
Максимальна висота деталі 1000 мм
Максимальна загрузка 700 кг
Об’єм бака для миючого розчину 200 л
Продуктивність насоса 450 л/хв.
Максимальна температура миючого розчину 60ºС
Тиск на виході із сопел 3 бар
Потужність насоса 1,5 кВт
Потужність привода платформи 1,5 кВт
Потужність нагрівачів 6*2 кВт
Розміри (Ш-Г-В) 1400*1400*1900
Суха вага 400 кг

Автоматична миюча машина NK-CL-1200-450

Відео: Автоматична миюча машина NK-CL-1200-450

Трохи історії

Робота, яка пов’язана з металевими заготовками, не обходиться без спеціального устаткування для їх очищення. Необхідність мийки різноманітних вузлів та механізмів може постійно виникати в процесі кування. Ми навіть не замислюємося над тим, що раніше деталі з металу майстри очищали вручну. Але з різким збільшенням автоматизованої техніки в світі з’явилися і мийні машини, які використовувалися в різних галузях діяльності.
За своїм принципом роботи автоматичну мийну машину для металевих виробів можна порівняти зі звичайним посудомийних агрегатом. Пристрій для миття посуду придумав і запатентував ще в середині 19 ст. вчений Д. Гоутон. Перша модель з ручним приводом не стала популярною серед населення, а через кілька років схожу конструкцію придумав Л. Александров, але й вона не набула бажаного поширення.
В кінці 19 століття в Америці Д. Кокрейн створила посудомийну машину, придатну до практичної експлуатації. Агрегат теж був укомплектований ручним приводом, але незабаром для його роботи стали використовувати пар і електрику.
У ковальській галузі експлуатувати мийну техніку почали значно пізніше, коли зрозуміли, що автоматизація даної процедури допоможе спростити весь процес обробки.